فهرست تحریم هایی که باید بر جمهوری اسلامی اعمال شود

بدست KT

با توجه به گفته های مسوولان جمهوری اسلامی که مدام می گویند تحریم هیچ اثری ندارد و قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل ورق پاره هایی است که ارزش ندارد و سران دنیا به اندازه بزغاله فهم و شعور ندارند، فهرستی از تحریم ها پیشنهاد می شود تا ببینیم باز هم این سخنان را بر زبان می آورند یا نه. تحریم هایی هست که روانه ی جیب آقایان می شود و تحریم هایی هست که به ملت آسیب می رساند، این جا تحریم هایی پیشنهاد می شود که صاف می رود در چشم آقایان و بعد می توان دید که از تحریم چه می گویند:

اعمال محدودیت بر فروش نفت و گاز ایران: با توجه به تراز بودجه و درآمد ملی که در سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی موجود است، می توان نوعی محدودیت برای فروش نفت ایران قایل شد. به این معنا که فروش تا حدی مجاز باشد که به مصرف داخلی ایران برسد و بخشی از پول نفت که مجانی به سوریه داده می شود یا صرف عملیات در لبنان، غزه، افغانستان، عراق، یمن و سومالی می شود، کنار گذاشته شود. با این کار دولت جمهوری اسلامی اگر بخواهد به بذل و بخشش های تروریستی خود ادامه دهد، باید از بودجه داخلی کم کند که با مکافات آن روبرو خواهد بود و گرنه پولی برای مصارف این چنینی نخواهد داشت.

رفع حقوق دیپلماتیک کلیه مسوولان رسمی دولت: با توجه به این که دولت حاکم فعلی نامشروع است، هیچ محلی از داشتن مزایای دیپلماتیک ندارد و بدینوسیله این تحریم ها می تواند موثر باشد:

لغو سفر، عدم صدور روادید، محدودیت و ضبط کلیه داشته های مالی و نقل و انتقال های پولی و قرار دادن این افراد در فهرست افراد تحت تعقیب اینترپل به دلیل جرایم علیه بشریت، نقض حقوق بشر و جرایم سازمان یافته علیه مردم ایران و افراد حقیقی و حقوقی که در زیر می آید:

محمود احمدی نژآد، اسفندیار رحیم مشایی، تمامی افراد کابینه دولت، تمامی مشاوران و دست اندرکاران دولتی.

علی خامنه ای، پسرانش، غلامعلی حداد عادل و وابستگان، گلپایگانی، حجازی، تمامی افراد دست اندرکار در بیت رهبری.

علی لاریجانی رییس مجلس، صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه، احمد جنتی دبیر شورای نگهبان، تمامی اعضای شورای نگهبان، تمامی نمایندگان جناح مدافع دولت در مجلس شورای اسلامی.

ضبط هرگونه دارایی های کمیته امداد امام خمینی و تعطیلی دفاتر این گروه در یمن، سودان، تاجیکستان، جمهوری آذربایجان، قرقیزستان، قزاقستان، لبنان، ازبکستان، اندونزی، مالزی و کویت. توقیف دارایی های این کمیته در بانک های خارج از کشور و ممنوعیت هرگونه مبادلات مالی.

توقیف و محدودیت بر افرادی مسوول حقیقی و حقوقی در شرکت لاله کامپیوتر، مرکز گسترش فناوری ستاد مشترک، مرکز مخابرات سپاه، خودرو سازی بهمن، موسسه مالی و اعتباری بنیاد، موسسه مالی ایثارگران، بنیاد مستعضفان.

ممنوعیت هرگونه فعالیت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگان، سازمان تامین اجتماعی، وزارت رفاه و انجمن های مرتبط با دریافت صدقات و وجوهات خیریه.

ممنوعیت مالی و تجاری و تحدید حرکت و سفر برای تمامی نمایندگی های جمهوری اسلامی در خارج از کشور، لغو تمامی بورس های تشویقی که از سوی وزارت خارجه کشورهای دیگر به وزارت خارجه جمهوری اسلامی اعطا می شود.

ممنوعیت مالی و تجاری و تحدید حرکت و سفر برای تمامی مسوولان سازمان انرژی اتمی، مرکز تحقیقات و گسترش فناوری، مرکز مطالعات هوافضا.

قطع ارتباط ماهواره ای تمامی امواج ارتباطی سیمای جمهوری اسلامی، شبکه برون مرزی، شبکه سحر، شبکه قران، شبکه العالم، شبکه المنار، شبکه خبر از تمامی ماهواره های پخش.

تعطیلی دفاتر خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، در سراسر جهان، قراردادن فهرست خبرنگاران و رابطان خبری ایرنا و تشکیلات سازمانی ایرنا در فهرست سازمان های تروریستی.

تشکیل فهرستی تازه از تشکیلات تروریستی و حامی تروریسم در جمهوری اسلامی: صدا و سیما، ایرنا، خبرگزاری فارس، خبرگزاری مهر، دادستانی کل کشور، قوه قضاییه جمهوری اسلامی، ریاست جمهوری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،بسیج، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی، وزارت نفت، بانک مرکزی جمهوری اسلامی.

بعد خواهیم دید چه کسی می گوید تحریم ها هیچ تاثیری ندارد.

42-22630272