سخنی با عروسک گردانندگان ابطحی

بدست KT

روی این سخن نه با ابطحی است که دیگر غیر از بساط خیمه شب بازی چیزی از او نمانده است، که بیشتر با گردانندگان این عروسک است. آقایان عروسک گردان، این رضای حسن مطرب شما، کارش بیش از این ها بیخ دارد که از او بتوانید به عنوان عامل نفوذی استفاده کنید.

یک شبه خبرگزاری این گونه روایت می کند:

به گزارش پارسا نيوز ابطحي در اين ديدار گفته است، اصل و ريشه حرف‌هاي من سه محور دارد و در تمام ديدارهايم نيز اين سه نکته را خواهم گفت.
وي افزود‌: نخستين مساله اين است که در اين انتخابات تقلب نشده است و ما نبايد مي‌گفتيم تقلب شده و اين را خود اصلاح‌طلبان هم مي‌دانند؛ به فرض محال کل ظرفيت کشور اگر دست به دست هم دهند از همه نيروهاي اجرايي تا ناظران و وزارت کشور و شوراي نگهبان و … نمي‌توان 2 ميليون هم تقلب کرد و اگر هم شده باشد که نشده،‌ 9 ميليون بقيه اختلاف راي احمدي‌نژاد و موسوي که ديگر قابل ترديد نيست و احمدي‌نژاد پيروز انتخابات است.
ابطحي اظهار ‌داشت: دومين مساله اين است که اصلاح‌طلبان نبايد دعوت به آشوب مي‌کردند، اين اشتباه بود و من اين را قبول ندارم. من افکار اصلاح‌طلبانه دارم اما آشوبگري را قبول ندارم.
عضو مجمع روحانيون خطاب به خاتمي ‌افزود: مساله سوم مساله رهبري است که اصلاح‌طلبان نبايد به رهبري خدشه وارد کنند و با ولايت فقيه معارضه کنند. اين جايگاه را به هر نامي که قبول دارند اعم از رهبري، ‌ولايت فقيه، شخص اول کشور يا هر نام يا ضرورت ديگر که بايد در يک کشور باشد، نبايد به اين جايگاه فصل‌الخطابي لطمه وارد کنند و من اين را هم قبول ندارم و همه‌جا هم خواهم گفت و فکر نمي‌کنم شما هم با اين حرف‌ها مخالف باشيد.

آقای عروسک گردان یا بازجو، این عروسک نازنین شما سابقه بسیار درخشانی از آن سوی آب دارد که ناگهان فروافتادنش به این ور آب، چیز خیلی عجیبی نیست. خیلی ها قهرمان و هنرمند و نظریه پرداز و پیشرو هستند، اما مجانی، بدون هزینه، بدون دانش و یا به عبارت صریح تر: شارلاتان. این عروسک نازنین شما شارلاتان بوده و خواهد بود.

عروسک گردانان عزیز به این بخش قضیه توجه کنند، شما البته اینترنت آزاد دارید در نتیجه خیلی راحت این ویدئو ر می توانید ببینید:

البته عروسک گردانان عزیز بدانند که شارلاتان ها، اصولن در حرف بافی ید طولایی دارند. حاضرند چهار ساعت بنشینند و بحث کنند در حالی که می دانند مزخرف می گویند. از آن جایی که با مرهمت عالی خود مشغول گردانندن این عروسک مضحک تان هستید و در همین حال، وبلاگ بنده را هم مورد عنایت خود قرار داده اید و فکر می کنید کار تمام است، بدانید که کار تمام نیست. این پست (یک تحقیق آماری: از طرفداران احمدی نژآد در روستاها خبری نیست ) در مورد آمار قلابی انتخاباتتان را اگر بخوانید، مشخص می شود که احمدی نژآد در هیچ جا حتی روستاها دیگر طرفدار ندارد و حتی اگر هم داشته، تعیین کننده در انتخابات نبوده است.

عروسک گردان عزیز، این تحقیق آکادمیک است و دست آخر حرف حق را می زند توی فرق سرتان. حتی اگر حرف شما در مورد حمایت روستاییان و حومه نشیننان از احمدی نژآد درست باشد، افراد یاد شده یا طبقه یاد شده، فقط 32 درصد کل جمعیت رای دهنده و تاثیر گذار کشور را رقم می زند. حتی اگر در این درصد یاد شده، همه صد در صد رای بدهند، باز می شود یک سوم.

در ضمن، ابطحی نه اصلاح طلب بوده و نه طرفدار اصلاح طلبی. زمانی که مد بود و از آن پول در می آمد، اصلاح طلب بود. الان نفعش در آن نیست، در نتیجه طرفدار ولایت فقیه است. اگر هم بیکار شد می رود می شود وردست پدرش  و می شود مغ بچه حجتیه.

از آن جایی که مدام این عروسکتان را می چرخانید و به او گفته اید اعترافات مضحکش را تکرار کند، بدانید که رضای حسن مطرب و یا توحید شما، دیگر کارش تمام است. بروید و فکر بازگشت به راه مردم باشید. خیلی زمان زیادی از کارهای اسلاف شما، ساواکیان عزیز نگذشته است، درس هایتان را کمی دقیق تر مرور کنید و البته به حاشیه کتاب ها و سرگذشت آن هایی که جزوه هایشان را می خوانید، کمی دقت کنید.

Filth

راستی بد نیست کمی هم وبلاگ نویسی مشترک را تمرین کنید. محیط مناسب هم که دارید، بیایید و بگویید از خودتان و الطاف بی دریغی که نثار عروسک خپل تان کرده اید. از طرف من، یک تف نثار شما و برنامه و عروسک گردانی تان.

Advertisements