همراهی اودیپ و شعبان بی مخ و یهودا

بدست KT

زهر اودیپ وخانواده اش به لویاتان هم رسید و دیگر تماس مستقیم با این وبلاگ گویا میسر نیست. به هر حال، دوستانی که با گودر دنبال می کنند که قاعدتن مشکلی ندارند، اگر فکر می کنید لازم است جابجایی صورت گیرد، لطفن توصیه کنید. اگر فکر می کنید با گودر کار حل می شود که ما هم همین گونه ادامه می دهیم.

می شد خیلی کارها کرد. می شد یک روز از آنجلینا جولی گفت، یک روز از مایکل جکسون، یک روز از دلاوری های کوتوله ی اودیپ زاده، یک روز می شد به اسرائیل فحش داد یک روز به صدای آمریکا، یک روز می شد قربان صدقه حماس رفت و یک روز سینه چاک کوتوله ی پوپولیسم، یک روز فحش به جنبش مردمی ایران، یک روز انگشت کردن در چشم شیرین عبادی، یک روز سینه دریدن برای حق مسلم و این ها ولی خوب، مرام افراد متفاوت است، روش ها هم همین طور. بقا به هر هزینه ای صلاح نیست و از این رو دیگر و در این مقطع، شارلاتان بودن از همیشه مضرتر است.

به هر حال، لویاتان خود را به هر قیمتی نگه نمی دارد. همیشه راهی هست، به شرط این که اراده ای باشد.

مخلص همه خوانندگان هستم. از نظرات خودتان این وبلاگ را محروم نکنید و با ای میل در تماس باشید.

judas

This is a grotesque but accurate representation of the vile, ugly and brutal Bolshevik revolutionary, Leon Trotsky, whose intellectual disciples evolved into the ruling elite in hard-line Zionist “neo-conservative” circles in America today. How “left wing” Trotskyite elements rose to power in the United States by infiltrating the “right wing”— while working to eviscerate traditional American nationalism — is part of the amazing panorama outlined in The Judas Goats

Advertisements