مجلس ختم درگذشتگان سقوط هواپیما در کاخ سفید

بدست KT

بار دیگر ناچیز ترین، بی مقدارترین، بی ارزش ترین و بی خاصیت ترین داشته ی بشری در ایران، خرج شد. به راحتی، با آسایش و بدون هیچگونه عذاب وجدانی و یا احساس مسوولیتی و یا احساس وظیفه ای. دیگر کمی شرم و حیا و خجالت که پیشکش.

باردیگر هواپیمایی سقوط کرد. خانواده هایی داغدار شدند. عزیزانی از دست رفتند و گل هایی پرپر شدند. بدبختی این خانواده های بیچاره و داغدار این است که خزانه اخروی هم دیگر ته کشیده و دیگر نمی شود اجری به آن ها داد. این ها پاداش دیگری می گیرند.

آن زمان که هواپیمای ایرانی برفراز خلیج فارس هدف قرار گرفته و نابود شد، دست استکبار جهانی بود که بار دیگر به خون آلوده شد. زمانی که هواپیمای حامل خبرنگاران در تهران میان برج های مسکونی سقوط کرد، همه شهید شدند تا خانواده هایشان دست از شکایت و یا پاداش دنیوی بردارند و در آخرت دست آن ها به جایی بند باشد یا دست کم، یقه ی خدا را بگیرند. این بار اما، باز هم باید سران جهان که «اندازه بزغاله هم فهم و شعور ندارند» را باید مسوول دانست. اما دیگر شهید که نیستند که خانواده های داغدار به انتظار پاداش اخروی باشند و دیگر باید فقط به سنت شیعه صفوی، سیاه بپوشند و گریه کنند و زار بزنند.

دولت اسلامی – دیگر جمهوریت نظام مدفون شده است – نمی داند که مهمترین ویژه گی و یا مهمترین و اصلی ترین کار دولت این است که جان شهروندان خود را حفظ کند. وقتی جان شهروند ارزشی نداشت، هیچ چیز ارزش ندارد.

علی القاعده دولت نامشروع فعلی نه تنها نگران و ناراحت نیست، که بسیار خوشحال هم هست. عده ای را قصد داشت دستگیر کرده و پنهانی سر به نیست کند که این کار به مدد یک دستگاه هواپیمایی فرسوده دارد اتوماتیک انجام می شود.

محض اطلاع، تا حالا سه بار انجمن هواپیمایی آمریکا درخواست کرده تا تحریم های هوایی ایران لغو شود و کاخ سفید هم هر بار این پیام را به دستگاه دولتی جمهوری اسلامی تحویل داده و جوابی نگرفته است. چرا جواب بدهد؟ قرار بود چین و روسیه به ما هوایپما بدهند که البته چین و روسیه می گویند همین که تحریم های شما را شدیدتر نمی کنیم بس است، دیگر زبانتان را دراز نکنید. دولت اسلامی هم می گوید مردم شجاع باشند و برای نظام آکنده از عدل و عدالت اسلامی هزینه بدهند بالاخره جایی پاداش آن می آید.

محض اطلاع دیگر، همین دبی در همسایگی خودمان، بهترین خطوط هواپیمایی جهان – خطوط هوایی امارات – را دارد. در دبی هم دو ترمینال هوایی هست. یکی مخصوص هواپیماهای آمریکایی و اسراییلی است و دیگری مربوط به هواپیماهای کشورهای عربی و کشورهای همسایه، که مبادا میان مسافران این شرکت ها با دیگر کشورهای عربی برخوردی صورت گیرد.

این است حکومتی که برای اداره جهان اعلام آمادگی می کند. آمادگی اش این است که هر چه سریع تر همه بمیرند و جا برای همین تعداد محدود بماند تا ظلم را در سرتاسر جهان از بین ببرند.

آنگونه که اخبار می گوید، هواپیما در هوا آتش گرفته و پس از سقوط متلاشی شده است. در یک نظام معقول، نه تنها دولت برکنار می شود که همه دست اندرکاران هم به دادگاه کشیده می شوند.

با توجه به خوشحالی بی حد و حصر سران دولت اسلامی ایران، مجلس ختم درگذشتگان حادثه سقوط هواپیمایی قزوین در کاخ سفید برگزار می شود.

low life

Advertisements